TELEFON ART '16

 

NABÓR DO KONKURSU TELEFON ART
ZAKOŃCZYŁ SIĘ 26.09.2016.
OTRZYMALIŚMY REKORDOWĄ LICZBĘ ZGŁOSZEŃ: 1130 FILMÓW.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM!

 

 

TELEFON ART to konkurs filmów nakręconych telefonem komórkowym, filmowa akcja-zabawa skierowana do wszystkich, którzy są zafascynowani światem wokół nas. Światem, który sami tworzymy. Zwyczajnym, a zarazem niezwykłym, bo jesteśmy jego częścią.
 
Skierowany jest do wszystkich, którzy posiadają telefon komórkowy (lub inny „podręczny” sprzęt) z funkcją nagrywania video i chcą spróbować swoich sił w świecie filmu. Filmy powinny bazować na rejestracji rzeczywistości („dokumenty”) i nie powinny być dłuższe niż pięć minut.
 
Nie potrzeba tu żadnej scenografii ani aktorów. Nie liczy się romantyczna sceneria, światło zachodzącego słońca w kadrze, ani happy end. Liczy się fakt, że obecna chwila zdarza się tylko raz. Nie można jej powtórzyć, odegrać ponownie. Ale my możemy tę chwilę zatrzymać. Musimy tylko nauczyć się patrzeć.
 
Filmy może nadesłać każdy, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Spośród nadesłanych filmów, jury wybierze te, których prezentacja odbędzie się podczas Szczecin European Film Festival '16. Autor filmu, który zdobędzie największe uznanie publiczności, otrzyma nagrodę Złotej Komóry.
 
Swoje filmy należy dostarczyć do biura Stowarzyszenia OFFicyny, al. Wojska Polskiego 90, kod 70-482 Szczecin bądź drogą mailową festival@seff.pl do 26.09.2016 r. wraz z kartą zgłoszeniową. Filmy można zgłosić również poprzez platformy internetowe Film Festival Life i FilmFreeWay. Zgłoszenie filmu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
 
 
NABÓR DO KONKURSU TELEFON ART
ZAKOŃCZYŁ SIĘ 26.09.2016.
OTRZYMALIŚMY REKORDOWĄ LICZBĘ ZGŁOSZEŃ: 1130 FILMÓW.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM!
 
 
REGULAMIN
 1. Do Konkursu TELEFON ART dopuszczone zostaną filmy nie przekraczające 5 minut, dostarczone osobiście lub pocztą do biura Stowarzyszenia OFFicyna (al. Wojska Polskiego 90, kod 70-482 Szczecin) na płycie DVD, zewnętrznym dysku twardym lub pendrive'ie w formatach: DVD-Video, MP4, AVI, MPEG. Można też przesłać link do filmu, np. Vimeo, Youtube itp. lub umieścić plik z filmem na stronie internetowej, serwerze. Zgłoszenie filmu w innym formacie niż wymienione należy skonsultować z organizatorem.
 2. Jeden uczestnik Konkursu może zgłosić maksymalnie 3 filmy.
 3. Zgłaszane utwory nie mogą zawierać treści sprzecznych z prawem i obyczajowością. Poza tym tematyka i forma filmów jest dowolna.
 4. Zgłaszający musi posiadać prawa autorskie do zgłoszonych utworów.
 5. Wybór zwycięzcy następuję poprzez głosowanie publiczności, które nastąpi podczas tegorocznej edycji Szczecin European Film Festival.
 6. Niespełnienie warunków w ust. 1- 4 będzie podstawą do odrzucenia zgłoszenia do Konkursu.
 7. Filmy będą prezentowane w ramach instalacji multimedialnych w różnych miejscach Szczecina.
 8. Zgłoszenie filmu do Konkursu oznacza akceptację regulaminu.
 9. Zgłaszający wyraża zgodę na wykorzystanie fragmentów filmu do działań promocyjnych przeprowadzanych przez organizatora w ramach Konkursu TELEFON ART oraz Szczecin European Film Festival.  
 10. Zgłaszający wyraża zgodę na emisję filmu w ramach pokazów konkursowych TELEFON ART oraz Szczecin European Film Festival.
 11. Zgłaszający powierza Organizatorowi, w rozumieniu art. 31 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. Z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.), prawo do przetwarzania danych osobowych.
 
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.
 

Znajdujesz się na stronie archiwalnej. Przejdź do serwisu aktualnej edycji Festiwalu.

Udostępnij: