II półfinał Zachodniopomorskich Shortów - zgłoś film!

Konkurs krótkich form filmowych z Pomorza Zachodniego
 
Wiemy już na pewno, że w finale Zachodniopomorskich Shortów, który odbędzie się w ramach Szczecin European Film Festival '16 w październiku, zobaczymy trzy produkcje wybrane głosami publiczności podczas I półfinału konkursu. A będą to mianowicie: "Biegnij, biegnij" Konrada Pachciarka, Łukasza Nyksa, Marcina Głuszyka; "Nie tak bardzo nad morzem" Szymona Nygarda, Kępisty Quartet; "Krótka historia pewnego kufra" Radosława Sobolaka.
 
Kto do nich dołączy? O tym można będzie się przekonać już 12 czerwca o godzinie 19:00 podczas kolejnej odsłony Zachodniopomorskich Shortów w pubie Český Film, al. Jana Pawła II 3-4 w Szczecinie. W przeglądzie mogą brać udział filmy zrealizowane w różnych konwencjach (m.in. fabuły, dokumenty, teledyski, formy eksperymentalne), nieprzekraczające 35 minut długości, a oceni je jak zawsze niezawodna i otwarta na nowe doznania filmowe publiczność.
 
 
Chętnych do wzięcia udziału w konkursie prosimy o przesłanie swoich zgłoszeń do 6 czerwca 2016 r. Szczegóły dotyczące naboru można znaleźćl w zakładce „Zgłoś film”. W razie pytań prosimy o kontakt droga mailową (festival@seff.pl).
 
Zachodniopomorskie Shorty: to, co najciekawsze w naszej lokalnej kinematografii podczas jednego pokazu. Zapraszamy!
 

 

Pokazy półfinałowe dofinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Organizatorzy:

 

 
 
 
dodane:: 2016-05-19
Znajdujesz się na stronie archiwalnej. Przejdź do serwisu aktualnej edycji Festiwalu.

Udostępnij: