UHA UHA Chillout Zone

 

UHA UHA to coś, czego jeszcze nie było. Elektronika, wibrafon, wiolonczela i głos. Ze względu na skład formuła jest nieco koncertowa. Anka kreuje bit, Maria gra na wibrafonie, który w takiej muzyce jest praktycznie niespotykany, a Julia gra na wiolonczeli i śpiewa, głównie po angielsku, a czasem w swoim własnym, wymyślonym języku. Cóż więcej można powiedzieć… #technojestkobieta!

 

 

Ane robi bity. Ma się dobrze, gdy w pobliżu jest jej walizeczka z winylami. Rozkręca imprezy, opowiadając swoje deep- i tech-housowe historie. Odkąd wróciła do swojego rodzinnego Świecia, tętno tego dwudziestoparotysięcznego miasteczka przyspieszyło do 126 uderzeń na minutę. Jako organizatorka i animatorka kultury dba o muzyczne potrzeby mieszkańców. Ma psa Borysa, który uwielbia arbuza.

Kępiste są siostrami. Kształconymi muzykami. Zaczynały od muzyki klasycznej, następnie próbowały swoich sił w jazzie. Kolejna była piosenka autorska, którą zaczęły tworzyć ze swoim zespołem Kępiste. A potem był Summer Contrast – festiwal techno, na którym poznały Ane. Od tamtej pory nic już nie było takie same. Ich lilipucia rodzina nie mierzy więcej jak metr sześćdziesiąt parę. W kapeluszu.

 

FB: UHA UHA

 

 

Kurator: Tomasz Jóźwiak


Przeszłe wydarzenia

Znajdujesz się na stronie archiwalnej. Przejdź do serwisu aktualnej edycji Festiwalu.

Udostępnij: